Hakkımızda

OLUTRON, aydınlatma endüstrisinde bir kalite, hizmet ve teknoloji lideridir ve kendimizi en iyi hizmeti sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak donattık. Dürüstlükle ve projenin başlangıcından kurulumun çok ötesinde tam memnuniyetle çalışmak temel taahhütlerimizdir.

İster şirket içi aydınlatma tasarımcılarımız tarafından sağlanan bir aydınlatma düzenine ihtiyacınız varsa  deneyimli müşteri hizmetleri çalışanlarımız baştan sona kadar ihtiyacınız olan her  proje için  sizin için tamamlanmış, kararlı kaynağınız olacağız.

Rakiplerimizi üstün hizmet ve çözümler sunarak geçmeyi hedefledik. Yeni ürünlerimiz müşterilerimizin fikir ve önerilerinden gerek şirket içi arge ekibimizin çalışmaları ile kaliteyi ön planda tutuyoruz. Ürünlerimizin ultra uzun ömürlü olup orta ve üst segment olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Çin'deki kaliteli tesislerde üretilen en çok satan ürünlerin tedariğini yapıyoruz ve hata oranlarının minimize edilmesi için gerekli çabayı gösteriyoruz.

Ürünlerimizin çoğu, çin'de üretilir ve ürünlerimizin üretildiği her yerde, aynı titiz ve kapsamlı kalite güvence testlerine tabi tutulur..

OLUTRON, profesyonel LED aydınlatma çözümleri alıcısı tarafından istenen kusursuz hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel LED çözümleri sunmak ve söz verdiğimiz herşeyi zamanında yapmayı amaçlıyoruz.

DİĞER MARKALARIMIZ

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTI

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Emekyemez Mahallesi Anbar Sokak No: 3/2 BEYOĞLU/İSTANBUL

0212 617 20 20
info@olutron.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.